Пряха Роман.

Обравши ЧДТУ місцем навчання, я отримав все, чого може бажати студент: цікавих викладачів; різнобічні знання та вміння їх використовувати; чудових товаришів по навчанню; а також, звісно, активне студентське життя. Хочеться подякувати викладачам кафедри за вміння та бажання навчати, за їхній високий професіоналізм.

Нечипоренко Олександра.

На кафедрі ІТП надаються достатні знання з різноманітних напрямків, щоб реалізувати себе в різних галузях ІТ і отримати першу роботу. На кафедрі ІТП працюють викладачі, з якими легко знайти спільну мову, отримати пораду, які зрозуміло і гарно доносять інформацію зі своїх предметів. Навчання тут допомогло мені почати мою кар’єру розробника.

Лавренко Віталій.

Поступивши в Черкаський державний технологічний університет я отримав чудових одногрупників, хороших викладачів, які знають свою справу. Хочеться подякувати викладачам за здатність знайти правильний підхід до кожного студента та подати їм хорошу технічну та теоретичну підготовку, також подякувати університету за той фундамент знань який він мені заклав.