Практика в IT-компаніях

В процесі організації та проведення практики реалізується студоцетричний підхід. Студенти можуть обирати базу практики на основі вже укладених договорів з потенційними роботодавцями, такими як ТОВ Andersenlab, Громадська організація «АСОЦІАЦІЯ НООСФЕРА», компанія lifecell, Громадська організація «Хай-Тек Ініціатива» та інші. Крім того, університет може укласти договір з будь-якою установою, організацією, підприємством, якщо студент бажає проходити практику саме там. Так, цього року укладені договори з такими компаніями як LLC Active bridge (студент гр. WebC – 1911  Сивоглаз Д.В.), Управління праці та соціального захисту населення, м. Зоолотоноша (студент гр. WebC – 1911 Гудзь В.Р.),компанія UAPP м. Черкаси (студент групи Web – 1811 Стойшич Б.), ТОВ “Информ Проект” м.Черкаси  ((студент групи КН – 171 Соколов М.Ю.), «МакДональдз Юкрейн ЛТД» МакДональдз «Козацький» (студент групи WebC – 1911 Довгань А.С.) та ін.