Отримано сертифікат про акредитацію освітньої програми “Web-технології, Web-дизайн”

21 травня 2021 року Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти України визнало право Черкаського державного технологічного університету готувати бакалаврів з інформаційних систем та технологій за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології»!
За дорученням ректора Університету Григора Олега Олександровича на виконання пункту 6 Статті 7 Закону України «Про вищу освіту» значна робота була проведена грантом освітньої програми Прокопенко Тетяною Олександрівною та викладачами кафедри інформаційних технологій проектування.
Даний сертифікат підтверджує:
• необхідність на ринку праці фахівців з інформаційних систем і технологій;
• гарантовано високу якість підготовки кваліфікованих фахівців шляхом формування унікальних професійних компетентностей під час навчання;
• наявність реального практичного проектного досвіду у науково-педагогічних працівників, який відтворено у змісті навчальних дисциплінах, їх інтегрованість у ІТ простір та співпрацю з ІТ компаніями;
• студентоцентрований підхід та відповідність принципам академічної свободи;
• правочинність видачі Черкаським державним технологічним університетом документу про вищу освіту державного зразка за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології» за освітньою програмою “Web-технології, Web-дизайн”.
Наші здобувачі вищої освіти одержують якісну освіту, що підтверджено незалежним державним органом!
Кафедра інформаційних технологій проектування запрошує на навчання за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології» за освітньою програмою “Web-технології, Web-дизайн”.