Налагодження міжнародних зв’язків молодих вчених

10 травня 2022 року відбулась зустріч представника молодих вчених ЧДТУ Наталії Лади з Прем’єр-міністром Південної Австралії Петером Молінаускасом. Зустріч покликана налагодити міжнародне наукове співробітництво, підтримати вітчизняну наукову спільноту галузі інформаційних технологій, а також надати можливість науково обдарованій молоді, аспірантам та докторантам активізувати комунікацію та співпрацю з австралійськими науковцями. Ініціативу підтримали молоді вчені ЧДТУ на чолі з головою Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЧДТУ, к.т.н. старшим викладачем кафедри інформаційних технологій проектування Тарасенком Ярославом разом із науковою молоддю кафедри ІТП. Це надзвичайно важливий крок, враховуючи потенціал підготовки здобувачів освітньо-наукового рівня вищої освіти в межах наукового співробітництва.