Молоді вчені кафедри ІТП стали лауреатами Обласної премії молодим науковцям Черкащини

20 травня в Черкаському державному технологічному університеті начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець та голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний у присутності начальника Управління освіти і науки ОВА Валерія Данилевського, ректора ЧДТУ Олега Григора, керівного складу Черкаського державного технологічного університету провели нагородження Лауреатів премії молодим науковцям Черкащини.

До колективу науковців, чиї здобутки було визнано на обласному рівні належать також молоді викладачі та аспіранти кафедри інформаційних технологій проектування: к.т.н., старший викладач кафедри ІТП Ярослав Тарасенко, к.т.н., доцент кафедри ІТП Ольга Лавданська та аспірант Валентин Прокопенко. Молоді науковці кафедри достойно представляють наукову спільноту ЧДТУ, а премія мотивує молодих вчених та аспірантів до нових відкриттів для розвитку науки регіону.