COST Info Day – Ukraine

27-28 жовтня за сприяння кафедри інформаційних технологій проектування та наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЧДТУ, молоді науковці та аспіранти ЧДТУ (в тому числі здобувачі освітньо-наукового рівня вищої освіти спеціальності 126 – Інформаційні системи та технології) долучились до ряду подій в рамках COST Info Day – Ukraine (European Cooperation in Science & Technology). Події було присвячено відкритій науці та інноваціям в Україні, а також проблемам україно-європейської кооперації в області науки. Подію відкривали: заступник міністра з питань європейської інтеграції МОН України Олексій ШКУРАТОВ, генеральний директор директорату науки та інновацій МОН України Ігор ТАРАНОВ, в.о. директора ДНТБ України Алла ЖАРІНОВА. До зустрічей долучились європейські колеги: керівник відділу Відкритої науки Генерального директорату з досліджень та інновацій Європейської Комісії Майкл АРЕНТОФТ, керівник європейського співробітництва CNRS, координатор OPERAS RI, директор асоціації EOSC Сюзанна ДЮМУШЕЛЬ, виконавчий директор 4SCIENCE Сусанна МОРНАТІ, директор із залучення ORCID Іво ВАЙНБЕРГЕН, директор Асоціації COST Рональд ДЕ БРЮЇН та багато інших колег на прямому зв’язку з Брюсселю. Інформація, розглянута під час подій є вкрай важливою для розвитку дослідницького та інноваційного потенціалу українських молодих науковців та аспірантів в співробітництві з ЄС.