Визнання високих досягнень співробітників і здобувачів кафедри

До 63 річниці з дня створення Черкаського державного технологічного університету відзначено працівників та здобувачів кафедри інформаційних технологій проектування.

Подякою міського голови за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, відданість обраній справі та з нагоди Дня університету відзначено доцента кафедри інформаційних технологій проектування Ольгу Лавданську.

Почесною грамотою ЧДТУ за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня університету відзначено доцента кафедри інформаційних технологій проектування Ярослава Тарасенка.

Грамотами від профспілкового комітету Черкаського державного технологічного університету відзначено старшу лаборантку кафедри інформаційних технологій проектування Людмилу Гончарову та здобувача вищої освіти бакалаврського освітнього рівня, студента першого курсу групи WEB-2211 Дениса Прокопенко.