Відзначення здобувачів вищої освіти

17 травня на урочистому засідання Вченої ради ФІТІС було відзначено здобувачів вищої освіти кафедри інформаційних технологій проектування. Зокрема, нагороджено переможців олімпіади з дисципліни «Web-дизайн» – Каліту Михайла Івановича (WEB-2211) почесною грамотою за 1 місце (керівник PhD, асистент Юлія Рудницька); Панченка Івана Сергійовича (WEB-2111) грамотою за 2 місце (керівник, к.т.н., доц. Сергій Рудницький); Бурлаку Софію Володимирівну (WEB-2111) грамотою за 3 місце (керівник асистент Ярослав Поволоцький).

Також було нагороджено здобувачів, які представили найкращі доповіді на науково-практичній конференції до Днів студентської науки 2023, а саме: Софію БУРЛАКУ (WEB-2111) почесною грамотою за 1 місце (науковий керівник к.т.н., доц. Ярослав Тарасенко); Аніту КРАЄВУ (WEB-2211) грамотою за 2 місце (науковий керівник д.т.н., проф. Тетяна Прокопенко); Івана ПАНЧЕНКА (WEB-2111) грамотою за 2 місце (науковий керівник к.т.н., доц. Ярослав Тарасенко); Анну ДОКУКІНУ (WEBC-2111) та Ігора МАРУНИЧА (WEBC-2111) грамотою за 3 місце (науковий керівник к.т.н., доц. Сергій Рудницький); Олександра ЧЕКАЛЕНКА (WEBC-2111) грамотою за 3 місце (науковий керівник к.т.н., доц. Ярослав Тарасенко); Софію ДМИТРЕНКО (WEB-2011) грамотою за 3 місце (науковий керівник к.т.н., доц. Ярослав Тарасенко).

Вітаємо з досягненнями та бажаємо подальших успіхів в науковій діяльності!